הובלות
הובלות

טיפים חשובים לשירותי הובלות איכותיים

אם אתם מתכוננים למעבר דירה, הרי שמומלץ להיעזר בשירותי הובלה אשר יאפשרו לכם להעביר את תכולת הדירה בקלות, ביעילות ובנוחות. העברת החפצים האישיים מדירה ישנה לחדשה, כרוכה לרוב בשינוע של פריטים כבדים וגדולים בהם רהיטים ומכשירי חשמל גדולים. הובלות מקצועיות בידי חברה המתמחה בתחום, תבטיח לכם שירות בהתאמה אישית, שכן ניתן לבחור בסוג ההובלה בהתאם לסוג כמות התכולה, כאשר הבחירה מאפשרת שירות הובלות קטנות, סטנדרטיות או הובלות גדולות במיוחד. שירותי הובלת דירה או הובלת משרדים נועד להקל על תקופת המעבר ולשמור על החפצים היקרים שכם שלמים וללא נזקים גם לאחר המעבר. שירותי הובלה הינם מגוונים וכוללים לצד סבלות, העמסה ופריקה, גם שירותי אריזה והרכבה, כך שמתקבל מענה שלם וכולל לכל צרכי הלקוח.

להזמנה של שירותי הובלות וקבלה של ארבע הצעות מחיר משתלמות אתם מוזמנים לבקר בפורטל https://www.moverstlv.com/ שתקבלו את המענה הטוב והמהיר ביותר. גם מובילים מומלצים והוגנים וגם שירות מהיר ברב שעות היום!

מה חשוב לדעת על שירותי הובלה?

לפניכם כמה פרמטרים וטיפים מומלצים אשר יבטיחו לכם שירותי הובלה איכותיים ומקצועיים:

  • בדיקת עלות הובלות הכוללת ביצוע סקר שוק והשוואת מחירים הינה מהלך נכון ומומלץ בטרם אתם בוחרים בחברת הובלות. שימו לב כי מחירים נמוכים במיוחד אמורים להדליק נורה אדומה בנוגע לאיכות ומקצועיות השירות, אולם חשוב להשוות מחירים, שכן עשויים להיות הבדלים משמעותיים בין הובלת דירה או הובלת משרדים בין חברות שונות.

  • וודאו עם חברת ההובלות לגבי המועד והשעה המדויקים שנקבעו וזאת על מנת שלא ייווצרו אי הבנות ובשל כך תאבדו זמן יקר.

  • בדקו טרם ההזמנה כיצד שירותי הובלה עוטפים את הריהוט והחפצים בעלי הערך במטרה למנוע שריטות וחבלות.

  • התאימו את גודל המשאית לדרישותיכם. אם מדובר בהובלה קטנה, הרי שנית להסתפק במשאית קטנה ולחסוך בעלויות, אולם חשוב לוודא כי המשאית תכיל את כל התכולה שלכם ולהימנע ממצב של אי התאמה בזמן אמת בשטח. הובלת דירה או הובלת משרדים יכולה לכלול צרכים שונים, החל מהובלה קטנה לדוגמא כאשר מדובר בדירת סטודנטים ועד הובלה גדולה במיוחד עבור בתי עסק או מוסדות.

  • הובלותעל מנת לוודא כי חברת ההובלות הינה איכותית ואמינה, הרי שניתן להסתמך על ניסיונם של קרובים אליכם לגבי איכות השירות.

  • בדקו מבעוד מועד לגבי תאריך היעד לביצוע ההובלה, וודאו כי התאריך הרצוי מבחינתכם אכן פנוי מבחינת חברת הובלות.

  • בררו מראש האם יש להוסיף טיפ בסוף השירות למובילים ובאיזה שיעור וזאת במטרה למנוע הפתעות והוצאות שלא נלקחו בחשבון. ניתן לקרוא שאלות נפוצות כאן

  • אל תסגרו עסקה בטרם בררתם את כל פרטיה וחתמתם על חוזה מסודר. חוזה מסודר יבטיח אתכם במצבים של תקלות לאורך תהליך ההובלה.

  • בדקו מה קורה במצב של נזק או הרס של אחד הפריטים והחפצים, חשוב לבחור בחברה אשר מספקת אחריות למוצרים וזאת על מנת להימנע מעוגמת נפש מיותרת ומהוצאות בלתי מתוכננות.

אם יש לכם ציוד או רהיטים שאין לכם בהם כל צורך בדירה הישנה מומלץ לשקול לפנות לחברת פינוי דירות אשר תגיע לאסוף את התכולה הישנה ללא עלות נוספת בתמורה לחפצים!